W ramach prowadzonej prywatnej praktyki prawniczej, wraz z współpracownikami Kancelarii, w tym zespołu Kancelarii Adwokackiej Ryszarda Kalisza, pomagamy wszystkim tym, których sytuacja zmusiła do skierowania swojej sprawy na drogę postępowania sądowego. Ukończona aplikacja prawnicza, zakończona egzaminem zawodowym organizowanym przez Ministra Sprawiedliwości oraz praca dla renomowanych warszawskich kancelarii adwokackich jest drogą, na której zdobyłem i potwierdziłem moją wiedzę i umiejętności.

Obszar moich zainteresowań to przede wszystkim prawo procesowe, czyli prowadzenie spraw sądowych. Nabyta wiedza wielokrotnie zaprocentowała niestandardowymi rozwiązaniami, dzięki którym rozwiązanie kwestii prawnych stało się możliwe i to w sposób najlepszy dla interesów moich Klientów. Droga sądowa jest często najlepszym, a czasem jedynym sposobem rozwiązania sporów i konfliktów. Pomoc i wsparcie prawne profesjonalnego prawnika pozwala zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować nie tylko związany z procesem stres - ale również zaoszczędzić czas i pieniądze.

Niezależnie czy jesteście Państwo stroną, która zamierza wytoczyć powództwo, czy też stroną pozwaną, możecie liczyć na pomoc i wsparcie prawne, w szczególności w sądzie, gdzie postaram się jak najlepiej zadbać o Państwa interes.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Damiana Bossowskiego doradza i stara się skutecznie oraz kompleksowo rozwiązywać problemy swoich Klientów. Naszym priorytetem jest zapewnienie profesjonalnie świadczonych usług, z zachowaniem najwyższych standardów merytorycznych. Za pomocą wszystkich dostępnych środków prawnych dążymy zawsze do jak najkorzystniejszych dla naszych Klientów rozwiązań.