Kilka słów

O kancelarii

Jesteśmy nowoczesną, kreatywną i dynamiczną kancelarią adwokacką, która zapewnia skuteczne rozwiązywanie problemów naszych Klientów. Sprawy prowadzimy kierując się zasadami profesjonalizmu, rzetelności oraz staranności. W każdym przypadku zachowujemy pełną dyskrecję – zawsze podchodząc do analiz indywidualnie oraz zapewniając Klientom poczucie bezpieczeństwa.

Nasza praca to także nasza pasja, dzięki której w każdej z powierzonych spraw nigdy nie brakuje nam zaangażowania.

Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe i najwyższe kwalifikacje, które stale rozwijamy, co pozwala nam reprezentować Klientów nawet w bardzo trudnych i skomplikowanych sprawach, na terenie Warszawy i całego kraju. Od udzielania porad prawnych, przez przygotowania opinii prawnych i zapewnienia stałej obsługi adwokackiej aż po reprezentację przed sądami wszystkich instancji, instytucjami i organami administracji.

Kancelaria zajmuje się również obsługą prawną firm i przedsiębiorców.

Adwokat Damian Bossowski – założyciel i właściciel kancelarii. Jest również członkiem zespołu adwokackiego Kancelarii Adwokackiej Ryszarda Kalisza. Zdobywał doświadczenie w warszawskich kancelariach adwokackich. Posługuje się językiem angielskim.

Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, w tym znanych artystów. Prowadzi także liczne procesy w zakresie sporów budowlanych zarówno po stronie wykonawcy, jak i inwestora. Posiada także doświadczenie w postępowaniach z dziedziny prawa karnego zarówno jako obrońca, jak i pełnomocnik pokrzywdzonych.

Zapraszamy do kontaktu